onas_banner

O značce KEETEC

Mnoholeté zkušenosti společnosti TSS Group dovedly náš tým v roku 2008 k rozhodnutí založit privátní značku produktů. Vlastní vývoj, se zaměřením na co nejvyšší kvalitu, byla hlavní myšlenka pro vytvoření značky se silným jménem, která v budoucnosti bude symbolem kvality známým v celoevropském měřítku. Výsledkem tohoto rozhodnutí byl vznik značky KEETEC, které je výhradním vlastníkem společnost  TSS Group a.s.

Nekonečné množství práce na vývoji se postupně promítlo do vytvoření produktové řady autoalarmů, parkovacích senzorů nebo vyhřívání sedadel splňujících nejen požadavky náročných zákazníků, ale i podmínek pro udělení uznávaných celoevropských certifikátů.

V současnosti se v produktovém portfóliu nachází více jak 40 produktů značky KEETEC a na většinu z nich je naší společností zároveň poskytovaná nadstandardní záruka 5 roků.

Jednou z největších devíz produktů KEETEC je tým lidí, který neustále monitoruje vývoj vozidel, potřeb trhu a získané informace zapracovává do vývoje nových moderních produktů přesně podle potřeb našich zákazníků. Díky tomu je použití produktů této značky jednoduché, rychlé a to i v nejnovějších vozech.

Dlouhodobá vize společnosti TSS Group je poskytovat svým zákazníkům komplexní řešení a tím být stabilním a důvěryhodným partnerem v oblasti zabezpečovacích systémů.

O společnosti TSS Group s.r.o.

Společnost TSS Group byla založená v roce 2002 se zaměřením na komplexní řešení v oblasti zabezpečení objektů a vozidel. Následně bylo produktové portfólio rozšířené o divizi GPS monitoringu. Prostřednictvím vybudované obchodní politiky TSS Group jednoznačně patří mezi společnosti s nejdynamičtějším růstem a vývojem.

Nejdůležitějšími strategickými prioritami společnosti TSS Group je poskytování komplexní starostlivosti, podpora a kvalitní služby pro svoje partnery. Rozsáhlé portfólio s vlastními značkami společnosti, komunikace s kvalifikovanými pracovníky a profesionální přístup patří mezi její hlavní silné stránky. Spojením osobního přístupu a podpory významných značek Vám jsou jednotlivé divize připravené poskytnout komplexní profesionální řešení.