Inovovaný autoalarm TS CAN

Značka Keetec už několik roků udržuje pevnou pozici na Českém a Slovenském trhu a za posledních několik roků se podařilo etablovat tuto značku i v celoevropském měřítku.

Značka Keetec už několik roků udržuje pevnou pozici na Českém a Slovenském trhu a za posledních několik roků se podařilo etablovat tuto značku i v celoevropském měřítku. Úspěšnost produktů spočívá v neustálé spolupráci vývojového týmu společnosti TSS Group na vytváření nových řešení a to s ohledem na technické požadavky těch nejmodernějších vozidel. Jedním z produktů, které za poslední období přibyly do našeho portfólia, je i nejnovější generace oblíbeného autoalarmu Keetec TS CAN. Inovovaný model byl doplněný o množství zajímavých a užitečných funkcí, díky čemu se jeho montáž a nastavení mohou stát ještě jednoduššími a samotné použití ještě komfortnějším.

 

Na voltech záleží.

Mezi nejvýraznější změny patří kompletně přepracovaná napájecí část samotné desky plošného spoje. Ta nyní umožní využití systému i pro vozidla s 24 voltovou napěťovou soustavou a zároveň dosahuje rekordně nízké hodnoty v spotřeby proudu. Tato úprava tak umožní zařízení použít i v nejmodernějších osobních i nákladních vozech na trhu.

 

Nastavení ještě nikdy nebylo jednodušší.

Kompletní proměnou prošel i program pro nastavení systému pomocí PC. Elegantní a intuitivní design Keetec softwaru nyní umožní kompletní nastavení vstupů a výstupů tak, jako tomu nebylo ještě nikdy předtím. Zjednodušený proces online aktualizace softwaru, ale i zobrazení přípojných bodů přispěje k zefektivnění procesu montáže, což s jistotou ocení každý specialista v oblasti.

 

Když chceš víc.

Keetec TS CAN zůstal i nadále věrný své pověsti modulárního zařízení s možností nadstavby o další moduly. Výraznou změnou prošel algoritmus pro použití doplňkového modulu RF SMART 4P, kde přibyla možnost kompletního ovládání systému pomocí dálkového ovladače. V bezdotykovém, ale i v manuálním režimu, je tak nyní možná nejen autorizace majitele vozidla, ale i ovládání systému a to bezdotykovém nebo manuálním režimu. Doplněním lokalizátoru Keetec GPS SNIPER, případně dvou jakýchkoliv přídavných senzorů (otřesový, náklonový, ultrazvukový, mikrovlnný) Keetec TS CAN poskytne profesionální úroveň zabezpečení vozidla.

Třešničkou na dortu je funkce pro ovládání předních parkovacích senzorů na základe rychlosti, což značně rozšiřuje využití autoalarmu i v kombinaci s jinými zařízeními.

Věříme, že Keetec TS CAN nejnovější generace zaujme status nejuniverzálnějšího zařízení na trhu a v kombinaci s dalšími zařízeními Keetec bude patřit na přední místa v žebříčkové oblíbenosti.